Interesujący dzień na Wydziale Zarządzania UŁ

26 X 2010 na Wydziale Zarządzania UŁ odbyły się 2 ciekawe wydarzenia, w których osoby związane z naszą fundacją brały czynny udział.
O godzinie 13.00 odbyła się druga część warsztatu prowadzonego przez dr Janusza Reichela, który zatytułowany był „Polskie korzenie przedsiębiorczości społecznej”. Warsztat był realizowany w ramach projektu pod tym samym tytułem realizowanego przez Stowarzyszenie „Obywatele Obywatelom”. W czasie warsztatu miało miejsce m.in. spotkanie i dyskusja z praktykiem z kooperatywy spożywczej z Łodzi – Jakubem Klimczakiem.
Jan Jonker in ŁódźO godzinie 15.00 odbył się wykład otwarty gościa z Nijmegen School of Management profesora Jana Jonkera. Wykład nosił tytuł „Sustainability: Yesterday, Today & Tomorrow”. Obecni podzielali opinię, że wystąpienie profesora było bardzo inspirujące i pokazało, że o rozwoju zrównoważonym można mówić z pasją, w sposób intrygujący i dający do myślenia. Na sali była nawet osoba, która na to wydarzenie przyjechała specjalnie z Warszawy.
Pod wieczór odbyło się nieformalne spotkanie profesora Jonkera z grupą pracowników i studentów Wydziału Zarządzania UŁ, którzy uczestniczą w projekcie tłumaczenia na język polski glosariusza do książki profesora. Studenci otrzymali symboliczne potwierdzenie udziału w projekcie podpisane przez profesora. Powstanie publikacji w języku polskim jest pilotowane przez nasz zespół.

Komentowanie wyłączone.

Dansette, tłumaczenie: WordPress skórki